"למדתי לפתוח בלב חדרים לכולם והדלתות פתוחות לכולכם".

"הגעתי עם שאלות ויוצא עם הרבה יותר שאלות."

"אני יוצא היום כשאני מגלה המון אנשים וחברויות ואני לא מפחד להתווכח, כי יצרנו עוגן. אני מרגיש בטוח… ברור לי שאצא אחרת מאשר נכנסתי".

"לצאת מהאוטומט, להתרגש, להכיר, להסתכל לאנשים  ונשים בעיניים אחרות ולהיות מופתעת. להיות במקום לא נוח, אבל בכל זאת להרגיש  בטוחה. במקום שלא מערער אותי".

במעט מילים ניסו משתתפי מחזור 08 לסכם את החוויה של שלושת ימי סמינר ההקמה שנערך באוהלו ופתח את המסע החדש של קו. לאב. אל מול חופי הכנרת, בנוף פתוח ומזמין ומזג אויר קריר-נעים שאיפשר להכיר, לפגוש ולהתניע את המסע עם נשימה ארוכה ומלאה לקראת הבאות. מפגשים עוצמתיים, מרחב בטוח, פתיחות אמיתית וכנה, כל אלו יצרו חיבורים מיוחדים, סקרנות, הרחבת לבבות והתחברות למקום האישי והקבוצתי.

שישה משתתפים כבר שיתפו בביוגרפיה הרוחנית שלהם והצליחו לרגש את כולם באומץ ובכנות המרגשת שבהם הביאו את סיפורם האישי, ובכך תרמו לתחושת קרבה ופתיחות גדולה בקבוצה.  יותם טולוב (בוגר קו. לאב 02) ואורית אייזן, מנחי התכנית הובילו את המשתתפים ביד בוטחת אל  בניית שאלות חקר מהותיות על החברה הישראלית, ומתוכן החלו להתגבש קבוצות מסע החקר  לירושלים, לצפון, לדרום ולמרכז.  

"משהו קורה כאן! החקר הוא לא רק במסע, אלא זה גם מסע חקר לעצמי. אני סקרנית לראות מה יקרה בהמשך וקצת פחות חוששת. סקרנית לחקור".