על הרצף.
מסע חקר של יומיים בצפון, בחיפה ובחנתון, לתנועה על רצף הזהות היהודית. נחשפנו לרב גוניות של הזהות היהודית דרך אנשים, מקומות וחוויות.
בחיפה התארחנו במרכז חדרים הממוקם בביה"ס הריאלי בחיפה, ופגשנו את דני שטיינר ואת מנדי רבינוביץ', בוגר קו. לאב 04 ששיתפו במעט את תפיסות עולמם. הרב אלחנן רוזנפלד הציג את ההתמודדות עם נוער נושר בחברה החרדית, ולורה טרינובסקי, סמנכ"לית ארגון שחרית ופעילה חברתית, לקחה אותנו למסע דרך הרגליים ברחובות שכונת הדר המיוחדת. את הסיור סיימנו בגלריית האמנות של תמר מסר, אמנית רב תחומית. פגשנו אותה, את היצירות הנהדרות ואת בן זוגה עמרי מסר ששיתף בתפיסת עולמו החילונית.
המשכנו בערב בנסיעה בכרמלית לאירוח לבבי בבית חיפאי באחוזה, שם זכינו לארוחת ערב מעשה ידי המשתתפים ולסדנת פלייבק חווייתית ומשחררת במיוחד עם הישאם סלימאן, בוגר קו. לאב 07, שחקן ויוצר ועם אליאס קסיס שליווה את הערב בפריטה על עוד.
ביום השני יצאנו לקיבוץ חנתון, שם אירח אותנו במסירות הרב אבי נוביס דויטש, בוגר קו. לאב 01, דיקן בית המדרש לרבנים שכטר. בקיבוץ פגשנו שתי נשים מעוררות השראה, הרבה שירה לוין, מובילת רוח ומסורת בקיבוץ והשפית רעות צהר , מפעילת "מלכה" – בית אוכל בעמק.