9.6.21 קו. לאבוקר בכפר הנופש קיטרון, הושעיה – נפגשנו לקו. לאבוקר הצפוני בכפר הנופש ליד יקב קיטרון, באוירה ירוקה וממש ליד קו. לאב 06…  הכרנו, התעדכנו ודיברנו בעיקר על זהות, שייכות, חשיפה מול הסתרה, וגם על חיים משותפים בתקופה הזו. היה כיף להיפגש ככה באמצע השבוע לבוקר אינטימי עם: מרב סולומון אבן חן, דני גל ואיתי יבין (01), מנדי רבינוביץ  (04), רותי סרגוסטי מנהלת התכנון האסטרטגי של המשרד הישראלי ודפנה.

 

 

16.3.21 קו. לאבוקר במושב טל שחר – נפגשנו לקו. לאבוקר השני בחוות העזים המקסימה עיזה פזיזה בטל שחר עם גבינות ואווירה ירוקה ושמשית. היה מעניין להכיר יותר לעומק את הבוגרות/ים שהשתתפו: שמעון ועקנין (01), יעקוב איברהים ומיכל חלמיש (03), עינבר בלוזר שלם ויוהן אטלן (04), אמיתי יעיש בן אוזיליו ושוקי אלחדד (05) יחד עם רותי סרגוסטי מנהלת התכנון האסטרטגי של המשרד הישראלי ודפנה. מחכים כבר למפגש הבא!

 

 

16.2.21 קו. לאבוקר בגן הבוטני בירושליםיותם רשף (06) אירח אותנו בגן הבוטני בירושלים כולל סיור גם לפריחת הדובדבן המופלאה (פורח שבועיים בשנה), במזג אויר שמשי ונעים, רגע לפני הסערה. דיברנו, בין השאר, על תחומי העשייה השונים של כל אחד, על חוסן אישי ועל לכידות חברתית בתקופה זו. היה כל כך מעניין שנשארנו שעה מעבר לתכנון המקורי.
שמחנו להיפגש עם שמואל שטח וחגית מולגן המל (03), אלי שנפ, אמיר שניידרמן ושלום בוגוסלבסקי (04) ושיינדי סדובסקי (05).