20.2.22 – הקורס לערבית מדוברת הסתיים! כל הכבוד למתמידים!

"היה קורס מקצועי ומעניין…"

"היה קורס מעולה. נהנתי ולמדתי. מחכה להמשך"

בסיום הקורס חולקה תעודה וירטואלית למשתתפים:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.12.2021 במסגרת הקורס לערבית מדוברת נפגשנו הפעם אצל ד״ר רודיינה בדיר (בוגרת קו. לאב 03) שאירחה בביתה בכפר קאסם קבוצה מתוך משתתפי הקורס לערבית מדוברת של בוגרי קו. לאב.

המפגש היה נעים, מעניין ומעשיר, וכמו תמיד הזדמנות להתחבר.

תודה רודיינה יקרה על האירוח החם והשיח המעניין!

 

 

 

 

 

 

 13.12.2021 במסגרת הקורס לערבית מדוברת של  בוגרי קו. לאב, התארחה קבוצה מבין משתתפי הקורס לארוחת ערב ביפו בביתה של רואן בשאראת, בוגרת 05. 

אין כמו מפגש בסלון כדי להכיר חברי קו. לאב חדשים. תודה רואן יקרה על פתיחת הבית והלב!

 

 

 

 

 

 

 

 24.11.2021  שמחנו לפגוש בוגרות ובוגרים ממחזורי קו. לאב השונים באירוע השנתי של הפדרציה היהודית של ניו יורק (UJA) בישראל, שנערך לאחרונה. אין כמו מפגש במקום כמו מרכז ׳נא לגעת׳ כדי לעורר השראה לחיבורים נוספים ולעשייה חברתית! כיף שבאתם!

 

 

 

 

 

 

 6.10.2021 קורס לערבית מדוברת של קו. לאב יצא לדרך!

חברי קהילת קו. לאב ובני משפחותיהם לומדים בזום קורס ערבית מדוברת, ובקרוב גם ייפגשו למפגשי תרגול עם בוגרים מהחברה הערבית ויצאו למפגשי תרגול בבתים מארחים. הקורס החל מיוזמה של  אמירה קאסם (06) בשיתוף פעולה עם יוזמות אברהם.

 

 

 

 

 

25.5.21 מפגש בוגרים עם רבנים ורבניות המובילים/ות קהילות בניו יורק –  בעקבות האירועים בישראל יזמה UJA הפדרציה היהודית של ניו יורק משלחת של רבנים מובילים/ות קהילות מניו יורק להפגנת סולידריות ולמפגש בלתי אמצעי עם א/נשים מקהילות שונות. במהלך הביקור הקצר הם נפגשו עם חברי קהילת קו. לאב להיכרות ושיח משותף על אתגרי השעה. המפגש היה מרגש, מעשיר ואף נרקמו קשרים להמשך. תודה למשתתפי קו. לאב שהגיעו בהתראה מאד קצרה ואפשרו להציג ממגוון הקולות.

 

20.5.21 מפגש בוגרים מצומצם עם אריק גולדשטיין, מנכ"ל פדרציית ניו יורק –  נפגשנו קבוצה של בוגרי/ות קו. לאב עם אריק גולדשטיין מנכ"ל פדרציית ניו יורק בעת ביקורו בארץ לשיח משותף ומחשבות על האירועים בישראל ועל כיווני השקעה רצויים.

תודה לרן יול (שגם אירח אותנו), משנה לסמנכ"ל משאבי אנוש בחברה למתנ"סים, למשה (קינלי) טור פז, שמוביל בימים אלו בית ספר וירטואלי ראשון מסוגו בארץ לח'יר אלבז, יו״ר אג'יק, לשמואל שטח, מנכ"ל תנועת נאמני תורה ועבודה, לעולא נג׳מי, מנהלת מיזם קהילות בטוחות ביוזמות אברהם, לש"י ויצמן, רב ויועץ פרלמנטרי, לויקטור וייס, לשעבר מנכ"ל מרכז השל וכיום מקדם קיימות במגוון פלטפורמות, ולגיטי קרפפן מנכ״לית נעמי מדיקל; על הנכונות להיפגש בעת הטעונה הזו ולקיים שיח מורכב וכן.

תודה גדולה גם לנוא ג'השאן-בטשון, מנכ״לית קו אימפקט שהצטרפה למפגש אחר שנערך עם אריק על החברה הערבית, ושיתפה באומץ ממחשבותיה על האירועים.

 

 

14.9.20 מפגש קהילה בדגש חיבור מחזורים 01-05 – בשלושה אתרים במקביל – צפון, מרכז, ירושלים. כל מפגש החל בהכרות ובסדנה או הרצאה, לאחריו נערך מיפוי ודיון על אתגרי התקופה, אתגרים, הזדמנויות ורעיונות לפעולה.
סיכום מפגש