ינואר 2023

משלחת PMC של תורמים מניו יורק נפגשה בינואר עם מגוון בוגרים/ות שהציגו יוזמות קו. לאב פעילות. המפגש כלל "ספיד דייטינג" של שולחנות עגולים/מרובעים, תרגולת קלה באנגלית והרבה קולות על חברה, יזמות ומה שביניהן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.9.2022 – מרחיבים את המשפחה – מפגש בוגרים 0X

לפני החגים נערך מפגש בוגרי קו. לאב במוזיאון ינקו דאדא בעין הוד, בהנחית יותם טולוב, עדית שדה ואתי מלר

בוגרים ממגוון מחזורי התוכנית התכנסו להיכרות, דיונים בסוגיות חברתיות, שיתוף ביוזמות ובעיקר תרגול חזור של הרחבת הלב, החיבורים ושיתופי הפעולה.

היטיב לזקק את מהות המפגש בעז גלעדי: "באתי להרחיב את המשפחה"

מחוויות הבוגרים שהשתתפו:

אמיר שניידרמן: ״ ממש חיכיתי למפגש ושמחתי לפגוש חברים מוכרים (שאליהם התגעגעתי) ולהכיר חברים חדשים. היה מקום מפגש מיוחד, והארגון מופתי. אין הרבה הזדמנויות להיחשף לעשייה חברתית בהיקפים כאלה ולשמוע על מה בוגרי קו. לאב עושים או יעשו ביום יום ויוזמות קו. לאב שלהם היו השראה גדולה״.

יעל נזרי: ״ פגשתי אנשים בכל מיני צבעים, חברים ותיקים וחברים חדשים, כולם מעניינים, בכולם בוערת התשוקה לשנות בחברה הישראלית, להתחבר, לדון בסוגיות ובעיקר לשנות למען עתיד טוב יותר. באופן אישי שמחתי לחוש את הדבק הקיים בין נושאי dna קולאבי להתחבר וליצור קשרים חדשים״.

פדווה בושנק: "מסורת חדשה ומבורכת מבית קו. לאב. שמחתי לפגוש חברות וחברים מהמחזור שלי, להתעדכן על העשיה המדהימה שלהם, כל אחד בתחומו ועל המיזמים שלהם שצמחו בקו. לאב. בהחלט מיזמים מרשימים ואנשים בעלי דרייב פנימי לעשייה חברתית. במסגרת המפגש זכיתי גם להכיר חברי קהילת קו. לאב ממחזורים אחרים ולהתרשם גם מהעשיה והמיזמים שלהם, לחשוב על דרכים לחיבורים פוריים ובעלי אימפקט״.

 

 

 

 

 

 

 

 

14.9.2022 – סמינר "שנה אחרי" לבוגרי 06

השנה פתחנו במרכיב חדש שהוא סמינר שנה אחרי סיום התכנית, והתכנסנו במנתור בית אורן ליום ולילה…

חזרנו כדי לעדכן, לחבר, לחבק, להסתכל לאחור, לטפל ב"אנפינישד ביזנס" ובעיקר להיות יחד.

עדית ויותם המשיכו לחולל פלאים בהנחייה מצוינת גם בפורמט החדש הזה, וזו  עומדת להיות תחילתה של מסורת.

"מפגש שמאפשר גם את ההתבוננות ממרחק הזמן, על עצמנו, הקשרים שנרקמו והועמקו, על היוזמות שיצאו לפועל. טיפלנו בעניינים הלא גמורים, מה רצינו לאמר ולא העזנו, מה אנחנו רוצים לומר עכשיו, שיתפנו מחיינו האישים והמקצועיים ויצאנו עם רצון לקבוע כבר את המפגש לשנה הבאה. כי קו. לאב היא לא רק תוכנית ליזמות, למנהיגות. הדרך היא גם הקשרים והחיבורים שנוצרים (לא רק בשביל נטוורקינג), החברויות ושנה של מסע משמעותי אישי ויזמי. יחד עם הנחיה מעולה, מלון מפנק ונוף מדהים אנחנו יודעים שקו. לאב הוא חלק משמעותי מהחיים״ (רבקה יפית קנר).

"טוב להזכר..

טוב להזכר שיש מקומות שבהם אפשר לדבר ולהקשיב גם למה שמאוד שונה.

טוב להזכר מה שמוכרים לנו על האחר הוא לא ממש ככה.

טוב להזכר שהאהבה לאחר היא תלוית הכרות ולא סטיגמות.

טוב להזכר שיש מקום שגם אותך יכולים לראות ולקבל בשביל מי שאתה מעבר לכותרת זו או אחרת.

טוב שיש קו. לאב!" (ירדן זורנברג)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.6.2022

כמעט שנה חלפה מסיום התוכנית ומשתתפי 06 מתגעגעים למפגש חם ולשיחה אמיתית.

נפגשנו במודיעין וכאילו נפרדנו אתמול, התעדכנו, שיתפנו, חשבנו יחד – ובעיקר נשאר טעם של עוד. מחכים למפגשים הבאים…

 

 

 

 

 

 

20.2.22 – הקורס לערבית מדוברת הסתיים! כל הכבוד למתמידים!

"היה קורס מקצועי ומעניין…"

"היה קורס מעולה. נהנתי ולמדתי. מחכה להמשך"

בסיום הקורס חולקה תעודה וירטואלית למשתתפים:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.12.2021 במסגרת הקורס לערבית מדוברת נפגשנו הפעם אצל ד״ר רודיינה בדיר (בוגרת קו. לאב 03) שאירחה בביתה בכפר קאסם קבוצה מתוך משתתפי הקורס לערבית מדוברת של בוגרי קו. לאב.

המפגש היה נעים, מעניין ומעשיר, וכמו תמיד הזדמנות להתחבר.

תודה רודיינה יקרה על האירוח החם והשיח המעניין!

 

 

 

 

 

 

 13.12.2021 במסגרת הקורס לערבית מדוברת של  בוגרי קו. לאב, התארחה קבוצה מבין משתתפי הקורס לארוחת ערב ביפו בביתה של רואן בשאראת, בוגרת 05. 

אין כמו מפגש בסלון כדי להכיר חברי קו. לאב חדשים. תודה רואן יקרה על פתיחת הבית והלב!

 

 

 

 

 

 

 

 24.11.2021  שמחנו לפגוש בוגרות ובוגרים ממחזורי קו. לאב השונים באירוע השנתי של הפדרציה היהודית של ניו יורק (UJA) בישראל, שנערך לאחרונה. אין כמו מפגש במקום כמו מרכז ׳נא לגעת׳ כדי לעורר השראה לחיבורים נוספים ולעשייה חברתית! כיף שבאתם!

 

 

 

 

 

 

 6.10.2021 קורס לערבית מדוברת של קו. לאב יצא לדרך!

חברי קהילת קו. לאב ובני משפחותיהם לומדים בזום קורס ערבית מדוברת, ובקרוב גם ייפגשו למפגשי תרגול עם בוגרים מהחברה הערבית ויצאו למפגשי תרגול בבתים מארחים. הקורס החל מיוזמה של  אמירה קאסם (06) בשיתוף פעולה עם יוזמות אברהם.

 

 

 

 

 

25.5.21 מפגש בוגרים עם רבנים ורבניות המובילים/ות קהילות בניו יורק –  בעקבות האירועים בישראל יזמה UJA הפדרציה היהודית של ניו יורק משלחת של רבנים מובילים/ות קהילות מניו יורק להפגנת סולידריות ולמפגש בלתי אמצעי עם א/נשים מקהילות שונות. במהלך הביקור הקצר הם נפגשו עם חברי קהילת קו. לאב להיכרות ושיח משותף על אתגרי השעה. המפגש היה מרגש, מעשיר ואף נרקמו קשרים להמשך. תודה למשתתפי קו. לאב שהגיעו בהתראה מאד קצרה ואפשרו להציג ממגוון הקולות.

 

20.5.21 מפגש בוגרים מצומצם עם אריק גולדשטיין, מנכ"ל פדרציית ניו יורק –  נפגשנו קבוצה של בוגרי/ות קו. לאב עם אריק גולדשטיין מנכ"ל פדרציית ניו יורק בעת ביקורו בארץ לשיח משותף ומחשבות על האירועים בישראל ועל כיווני השקעה רצויים.

תודה לרן יול (שגם אירח אותנו), משנה לסמנכ"ל משאבי אנוש בחברה למתנ"סים, למשה (קינלי) טור פז, שמוביל בימים אלו בית ספר וירטואלי ראשון מסוגו בארץ לח'יר אלבז, יו״ר אג'יק, לשמואל שטח, מנכ"ל תנועת נאמני תורה ועבודה, לעולא נג׳מי, מנהלת מיזם קהילות בטוחות ביוזמות אברהם, לש"י ויצמן, רב ויועץ פרלמנטרי, לויקטור וייס, לשעבר מנכ"ל מרכז השל וכיום מקדם קיימות במגוון פלטפורמות, ולגיטי קרפפן מנכ״לית נעמי מדיקל; על הנכונות להיפגש בעת הטעונה הזו ולקיים שיח מורכב וכן.

תודה גדולה גם לנוא ג'השאן-בטשון, מנכ״לית קו אימפקט שהצטרפה למפגש אחר שנערך עם אריק על החברה הערבית, ושיתפה באומץ ממחשבותיה על האירועים.

 

 

14.9.20 מפגש קהילה בדגש חיבור מחזורים 01-05 – בשלושה אתרים במקביל – צפון, מרכז, ירושלים. כל מפגש החל בהכרות ובסדנה או הרצאה, לאחריו נערך מיפוי ודיון על אתגרי התקופה, אתגרים, הזדמנויות ורעיונות לפעולה.
סיכום מפגש