הרב שי נוה אירח את רוני קנטור (בוגרי 05) לשיחה עם נשים צעירות ממכללת נשמת בירושלים, סביב מתנות ששני העלמות (הדתי והחילוני) יכולים להעניק זה לזה. לפוסט של שי בנושא.

מרב אבן חן סולומון (01) חיברה בין בוגרי התכנית לבין מכללת אורנים במסגרת השבוע הפוליטי-חברתי שנערך במכללה זו השנה הרביעית, בניצוחם של הסטודנטים. הבוגרים לקחו חלק במעגלי השיח והפאנלים השונים: משה (קינלי) טור-פז, ח'יר אלבז, חן אריאלי ורן יול (01) ; מישל בן שטרית ואמנון רבינוביץ' (02); ענת מופקדי (05); וכמובן פרופ' עמית שכטר (02), נשיא מכללת אורנים שלקח חלק פעיל בפעילות שבוע זה. בזכות החיבורים הקו. לאבים היתה גם נציגות של התנועה הקונסרבטיבית (הודות לאבי נוביס דויטש 01) ושל ישראל חופשית (הודות לאורי קידר 03).

 

 

תומר אביטל (02) ויוני צ'ונה (01) נפגשו באירוע בוגרים של קו. לאב, חשבו לעשות משהו יחד, וכך נולד פודקאסט מרתק בו תומר חוקר את הקשר בין הבריונות בבתי הספר לפוליטיקה הישראלית. יוני הוא אחד המרואיינים.
לפודקאסט.

בת גלים שער אירחה את רודיינה בדיר (בוגרות 03) בתכנית הבוקר של פאולה וליאון אודות המיזם החדש שרודיינה מקדמת בנושא העשרה טכנולוגית לאימהות מהחברה הערבית.
לראיון.