רשימת משתפפים

מרץ 22, 2021 | דפנה דור
חן אריאלי

הזדמנות לייצר פריצות דרך בחיבורים לא קונבנציונאלים. כר גידול לחיבורים ושיתופי פעולה שמאפשרים עשייה מכלילה למען הטוב המשותף

חן אריאלי

ס' ראש העיר והממונה על מנהל השירותים החברתיים, עיריית תל אביב-יפו

חן אריאלי היא סגנית ראש העיר והממונה על מנהל השירותים החברתיים בעיריית ת”א-יפו. כיהנה בעבר כיו”ר האגודה למען הלהט”ב, הייתה ממובילות מחאת הנשים וממקימות תנועת הנשים אני אשה והמטה הפמיניסטי לשעת חירום שקם לאור משבר הקורונה. מזה 20 שנה חן פעילה חברתית בתחום הפמיניזם וזכויות האדם. בנוסף היא מרצה ודוברת העוסקת בדימוי גוף בריא והעצמת נשים. גרה בתל אביב. חן היא מייסדת משותפת של יוזמת קו. לאב דוגרי, רשת הלכידות הישראלית, המאמינה בשיתוף פעולה כערך להשגת שינוי חברתי.

נוא ג׳השאן-בטשון

מרחב המאפשר חיבור בין אנשים מגוונים וזהויות שונות, ויוצר הזדמנויות לעשייה משמעותית וחוצת מגזרים. הזדמנות להרחיב את העשייה שלי

נוא ג׳השאן-בטשון

מנכ"לית, קו אימפקט

נוא ג׳השאן-בטשון היא מנכ”לית קו אימפקט, שותפות היוצרת ומקדמת בניית רשת אסטרטגית חדשנית ושיתופי פעולה בין מגזרים שונים. בעבר נוא שימשה כמשנה למנכ”ל, כראש צוות היועצים הארגוניים וכאחראית על הממשק עם החברה הערבית. גרה בבאר יעקב.

הרב אבי נוביס דויטש

קולאב זו ההזדמנות לדמיין ישראל אחרת, ולהבין יותר מה נדרש כדי שנגיע לשם

הרב אבי נוביס דויטש

דיקן, הסמינר הרבני ע"ש שכטר

הרב אבי נוביס דוישט הוא דיקן הסמינר הרבני ע”ש שכטר, כיהן במשך תשע שנים כרב בשתי קהילות מסורתיות בישראל, ביניהן המניין המשפחתי המסורתי בכפר ורדים. כמו כן עבד כשנתיים כמחנך יהודי בברקלי ובאזור המפרץ בקליפורניה והיה מיוזמי בצוותא – קבוצות לימוד מונגשות לאנשים עם מוגבלות שכלית ברחבי הארץ. בוגר תואר שני במדעי היהדות מ- JTS. הוא היה עמית מנהיגות במכון מנדל למנהיגות חינוכית ובילה שמונה שנים בלימודי ישיבה. גר בחנתון.

הרב אילעאי עופרן

קולאב עבורי הוא הקונפליקט ופתרונו. זה כל המורכבות יחד עם הפתרון לכל המורכבות

הרב אילעאי עופרן

ראש מכינה קדם צבאית, מכינת רוח השדה

הרב אילעאי עופרן הוא ראש המכינה הקדם צבאית מכינת רוח השדה, ורבה של קבוצת יבנה, קיבוץ דתי שיתופי. פסיכולוג בהכשרתו המתנדב במרכזי סיוע לגברים נפגעי עבירות מיניות בחברה הדתית, סופר ואושיית רשת שלו אלפי עוקבים. בשירותו הצבאי שירת בחיל מודיעין שדה וכיום הוא קצין במיל’ בפיקוד העורף. בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה ותלמוד מאוניברסיטת בר-אילן ותואר שני בפסיכולוגיה רפואית מהמכללה האקדמאית תל אביב יפו. גר בקבוצת יבנה.

איתי יבין

הזדמנות להיכרות עם אנשים משמעותיים וחווייה אישית עמוקה

איתי יבין

מנהל ומייסד שותף תכנית מן הבארות – מכון הרטמן

איתי יבין הוא מנהל ומייסד שותף בתוכנית מן הבארות במכון הרטמן, תכנית המיועדת לאנשי חינוך וקהילה מהחברה היהודית ומהחברה הערבית בישראל. מפגשי הלימוד בתכנית מתבססים על מקורות מארונות הספרים של התרבויות; מאפשרים שבירה של חסמים תרבותיים, חברתיים ודתיים, והכרות מקיפה של תרבות האחר ומסורתו; ובכך תורמים לקידום חיים משותפים, מתוך ערכים של כבוד הדדי ושוויון. התוכנית מבקשת לייצר שיח פלורליסטי והומניסטי המבוסס על ההיכרות עם הזהויות התרבותיות השונות. לפני תפקיד זה כיהן איתי כמנהל אזור חיפה וצפון ומנהל שלוחת בית הספר לתרבות ישראל של תוכנית בארי במכון הרטמן. גר בכפר יחזקאל.

יוני צ'ונה

חממה לשיתופי פעולה חוצי-מגזרים, המעלה את האפקטיביות של העשייה החברתית עם דגש על חיבוריות

יוני צ'ונה

מייסד ומנכ"ל, מרכז מצמיחים

יוני צ’ונה הוא מייסד ומנכ”ל מרכז מצמיחים, עמותה הפועלת במטרה להפוך את הכיתות בישראל למקום בטוח ונעים יותר. יוני פיתח את הפדגוגיה ושיטת ההנחייה במצמיחים, מנחה סדנאות לילדים ולנוער בסיכון, למורים, הורים ואנשי חינוך. הוא יועץ מקצועי לתכנון מדיניות להפחתת אלימות וליצירת סביבה מצמיחה, מרצה באקדמיה, בפורומים מקצועיים ובתקשורת בארץ ובחו”ל. בוגר תכנית המצטיינים לתואר שני בחוג למדיניות ציבורית, האוניברסיטה העברית. גר בתל אביב. יוני הוא מייסד משותף של יוזמת קו.לאב נמ”ל – נוער מקדם לכידות.

דני גל

To go beyond the typical intellectual disputes with ideological opponents and understand the deep fears and concerns behind their positions

דני גל

מנכ"ל - קו משווה

דני גל הוא מנכ”ל קו משווה, המקדמת את תחום תעסוקת האזרחים הערבים, בדגש על בעלי תואר אקדמי ופיתוח מנהלים. בעבר ייסד דני מספר יוזמות חברתיות חדשניות, בהן האב תל אביב – ההאב הראשון ליזמות חברתית בישראל, במסגרתו ליווה כ-300 מיזמים ויוזמות חברתיות. כמו כן היה שותף מייסד במרכז לעתיד המתהווה, המקדם שיתופי פעולה בין ישראלים ופלסטינים. כיועץ ארגוני סייע דני ביצירת אסטרטגיה ופיתוח צוות בארגונים עסקיים ובארגונים חברתיים. בוגר תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית מבר אילן ותואר שני נוסף במדיניות ציבורית מאוניברסיטת הרווארד. גר באבן יהודה.

ליילה סרור

דינמיקה שנותנת המון תקווה ומראה שעדיין אפשר לחיות יחד בלי לבטל את האחר, ושכל אחד ירגיש גאה במי שהוא ללא צורך להתנצל

ליילה סרור

עמיתה, מכון מנדל למנהיגות

ליילה סרור היא עמיתה במכון מנדל למנהיגות. קודם לכן היא את תוכנית אופק בעמותת מרכז מעשה, המציעה לצעירים ערבים הזדמנות להתנדב לשנת שירות ביישוביהם. הזדמנות זו מאפשרת להם לתרום לחברה, להפוך לאזרחים פעילים, לרכוש מיומנויות יקרות ערך ולפגוש קבוצות אחרות בחברה הישראלית באמצעות ימי עיון מיוחדים. ליילה היא בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית האוניברסיטה העברית ובוגרת תואר שני בעבודה סוציאלית בהתמחות מנהל ארגונים מאוניברסיטת חיפה. גרה בכפר כנא.

דר' מרב אבן חן סולומון

הזדמנות להפוך מאפיין כמו פתיחות, שמתפרש לרוב כמאפיין שלילי בסביבת החיים, ליתרון וכשרון ברור

דר' מרב אבן חן סולומון

מרכזת מסלול המנהיגות בחוג לחינוך חברתי קהילתי, מכללת אורנים

ד”ר מרב אבן חן סולומון היא רכזת מסלול מנהיגות בחוג לחינוך חברתי קהילתי במכללת אורנים. במסגרת תפקידה, מלווה ומקדמת תהליכיים קהילתיים ביישובים ובערים. בעברה עבדה במרכז שדמות – מרכז מנהיגות לפיתוח קהילות מקומיות בישראל, הפועל לחזק את החוסן החברתי בישראל באמצעות הקהילות המקומיות. גרה במצפה אילן. מרב היא מייסדת משותפת של יוזמת קו. לאב נמ”ל – נוער מקדם לכידות.

משה (קינלי) טור פז

חיבור בין אנשים שכבר מצויים בליבה של העשייה החברתית בישראל. בגלל הזמן ובגלל הבשלות – הכוח של החיבורים מאוד עצמתי, זה כבר העניין עצמו. לא רק דיבורים אלא גם משימות

משה (קינלי) טור פז

מנהל רשת חינוך, קדימה מדע, מטעם ארגון אורט העולמי

משה (קינלי) טור פז הוא איש חינוך שבימים אלו מקים בית ספר וירטואלי ראשון מסוגו בארץ. קודם לכן ניהל את רשת חינוך קדימה מדע מטעם ארגון אורט העולמי, ניהל את מחוז ירושלים במשרד החינוך, שימש כראש מחלקת החינוך בעיריית ירושלים והיה אחראי על מערכת החינוך הפורמלית ברחבי ירושלים, מערב ומזרח. הוא היה מורה ליהדות, מנהל בית ספר תיכון ומרצה באוניברסיטה העברית. בוגר תואר ראשון בהצטיינות בהיסטוריה יהודית מהאוניברסיטה העברית ותעודת הוראה ממכללת הרצוג. גר בכפר עציון. קינלי הוא מייסד משותף של יוזמת קו. לאב גשר המחנכים.

דר' נבו שמעון ועקנין

קולאב זה לקחת את כל הבעיות, האמיתיות, של החברה ובמקום כל הזמן “לתת אקמול” שמרכך ומעבירן לדור הבא, לנסות לתת פתרון אמיתי ומשמעותי יחד

דר' נבו שמעון ועקנין

מרצה, המכללה האקדמית לחינוך ע״ש קיי והקריה האקדמית אונו

ד”ר נבו שמעון ועקנין הוא מרצה עצמאי למקרא, ולתרבות יהודית וישראלית במכללה האקדמית לחינוך ע”ש קיי והקריה האקדמית אונו. בשנת 2014 ייסד את הישיבה החילונית של בינה בבאר שבע ועמד בראשה כחמש שנים. הישיבה מציעה למידה יהודית ופעילות חברתית כצעדים לחיזוק זהות יהודית, אחריות הדדית ומעורבות חברתית. בוגר תואר ראשון במחשבת ישראל ומקרא ומזרח קדום, תואר שני במקרא ומזרח קדום ובעל דוקטורט בנושא המשפט בישראל וביהודה במאה השמינית לפנה״ס, כולם מאוניברסיטת בן גוריון בנגב. גר בבאר שבע.

ליה נירגד

CoLab has been a once in a lifetime gift, for which I’m profoundly grateful

ליה נירגד

מייסדת שותפה ויו"ר, המשמר החברתי

“An adventure. A constant challenge. Co.Lab has been tremendously demanding. It has played on all my deepest emotions about my country: the fear, the responsibility, the frustration – and under it all, the love. It has reconnected me to my parents’ ardent committment to Zionism. It has rekindled my hope for a better future, and my faith in the people who live here. It has also re-affirmed my belief, that we are much better than our political leadership, and deserve so much more. Co.Lab has been a once in a lifetime gift, for which I’m profoundly grateful.Co.Lab has been a once in a lifetime gift, for which I’m profoundly grateful.”

סיגל פרץ יהלומי

קולאב מובילה להסתכלות רחבה מן ההיבט הערכי. הסלוגן של אקים הוא “חברה מכלילה היא חברה חזקה” וכתוצאה מקו.לאב יש מעבר להכללה של קבוצות נוספות באוכלוסייה

סיגל פרץ יהלומי

מנכ"לית, אקים - הארגון הארצי לאנשים עם מוגבלות שכלית ומשפחותיהם

סיגל פרץ יהלומי היא מנכ”לית עמותת אקים וחברה בועד המנהל של עמותת יכולות מיסודה של קרן רש”י, הפועלת להעלאת שיעור הזכאות לבגרות בפריפריה. בתפקידה הקודם שימשה כסמנכ”לית חינוך ורווחה בעיריית בת ים ודירקטורית בחברה למתנ”סים. בעבר היתה עיתונאית ועבדה בקידום נוער והייתה מייסדת שותפה של יוזמת בצוותא- קבוצות לימוד מונגשות לאנשים עם מוגבלות שכלית ברחבי הארץ. בוגרת תואר ראשון בקרימינולוגיה וחינוך ותואר שני במדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן. גרה בתל אביב.

פנינה תמנו שטה

בחירה של אנשים שמאמינים שייאוש זו לא ברירה. קולאב עבורי זה שבט אחים ואחיות גם יחד, לומדים ומאמינים שרק על ידי כבוד לזולת וערבות הדדית ניתן לשנות

פנינה תמנו שטה

שרת העליה והקליטה

פנינה תמנו שטה היא שרת העליה והקליטה וח”כ מטעם סיעת כחול לבן. היא פעילה חברתית ועיתונאית לשעבר שהייתה דירקטורית באקו”ם ובחברת רפ”ק ונציגת ציבור במועצת העיתונות. היא הייתה חברה בוועד המנהל של עמותת שבי”ל – ארגון שקיפות בין-לאומית ישראל, חברה במועצה הלאומית לכלכלה וחברה בחבר הנאמנים של הסוכנות היהודית. בוגרת תואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית אונו ותואר שני בהצטיינות במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל אביב. גרה בפתח תקווה.

רן יול

גרעין של פוטנציאל מאוד מאוד גדול שנמצא כרגע בסנטימטר הראשון של דרך מאוד מאוד ארוכה

רן יול

משנה לסמנכ"ל משאבי אנוש, החברה למתנ"סים

רן יול הנו משנה לסמנכ”ל משאבי אנוש בחברה למתנ”סים. לפני כן ניהל את המרכזים הקהילתיים בעיר הקודש אופקים ואת אגף קהילה בחברה למתנ”סים. החברה למתנ”סים היא אחד הארגונים החברתיים הגדולים בישראל, המציע מגוון רחב של תוכניות ופעילויות ברחבי ישראל כשברשת שלה חברים למעלה מ -160 מרכזים קהילתיים ו- 816 סניפים. בוגר תואר ראשון בקרימינולוגיה מאוניברסיטת בר אילן. גר במצובה.

שושי שפיגל

כל העולם כולו, גשר צר מאוד (רבי נחמן) הגשר לעולמות ואמונות בחברה הישראלית. קולאב מייצאת תנועת נפש של חיבוריות

שושי שפיגל

מפקחת ארצית לחינוך חברתי, משרד החינוך

שושי שפיגל היא המפקחת הארצית לחינוך חברתי במשרד החינוך. במסגרת תפקידה היא מפקחת על כל תכניות החינוך החברתי קהילתי של מערכת החינוך ותחת אחריותה נמצאים 1,500 בעלי תפקידים בבתי הספר ובמחוזות ברחבי ישראל. כמו כן היא אחראית על קו תקציבים מיוחד במשרד, המוקדש למימון ארגוני חברה אזרחית הפועלים לקידום רעיון החברה המשותפת במערכת החינוך. בוגרת תואר ראשון במדעי מדינה וגאוגרפיה ותואר שני בתכנון סביבתי שניהם מהאוניברסיטה העברית, בוגרת קורס להב למנהלים מאוניברסיטת תל אביב וקורס דירקטורים מאוניברסיטת בר אילן. גרה בכפר הראה. מייסדת משותפת של יוזמת קו. לאב נמ”ל – נוער מקדם לכידות חברתית.

ח'יר אלבז

קולאב היא פלטפורמה שמפגישה אנשים מרקעים שונים המחפשים את המרחב המשותף. זו פלטפורמה לחיזוק הזהות האישית ולהצמחת רעיונות לביצוע

ח'יר אלבז

יו"ר, מכון אג'יק בנגב

ח’יר אלבז הוא יו”ר מכון אג’יק בנגב ומומחה למדיניות הממשלתית בתחומים החברתיים ולמגמות עכשוויות בחברה הבדואית. פעיל במגוון רחב של מיזמים בתחום התכנון והפיתוח הקהילתי, כיהן ומכהן כחבר בהנהלת ארגוני חברה אזרחית, בהם מכללת ספיר, יוזמות קרן אברהם, עיגול-לטובה ומידות. ח’יר ניהל במשך שנים רבות את אגף הרווחה האזורי ועבד במערכת הרווחה בקנדה שלוש שנים. בוגר תואר ראשון בעבודה סוציאלית באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, תואר שני בתכנון ומדיניות חברתית מאוניברסיטת WLU בקנדה, ותואר שני נוסף (MBA) מאוניברסיטת חיפה. גר בתל שבע.

ריקי סיטון

חשיפה לכאבים של מגזרים אחרים, שבעבר היו לגמרי רחוקים מהעולם שלי.זהו סיר בישול איטי (מרגיש לפעמים כמו סיר לחץ), שמערבב חומרים משובחים ושונים על אש קטנה. זה
עצירה ממרוץ החיים היומיומי, מקום של למידה והתבוננות, מחשבה וחלום

ריקי סיטון

מנהלת פרויקט ״חברותא״, איילת השחר

ריקי סיטון היא מנהלת פרויקט חברותא בעמותת איילת השחר ורכזת קבוצת הנשים בתוכנית משפיעים. בעבר הקימה וניהלה גני ילדים ברחבי הארץ, הקימה והפעילה בתים חמים (מועדוניות נוער) ביפו, ברמלה ובלוד, הייתה מרצה במכללת ירושלים והנחתה קורס בכתיבה אקדמית וקורסים נוספים. בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים מהקריה האקדמית אונו ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול טכנולוגיות מידע ממכון לב, ירושלים. גרה בבני ברק. מייסדת שותפה של יוזמת קו. לאב- גשר המחנכים.

זהבה הראל

קולאב זה אנשים. מתנה לחיים. זה היכולת להתבונן על דברים ולתת להם להיכנס מהראש ללב, מצד אחד לגעת מצד שני ללמוד

זהבה הראל

ראשת מינהל חינוך, עיריית באר שבע

זהבה הראל היא ראשת מינהל חינוך בעיריית באר שבע המובילה את כלל מערכת החינוך העירונית בעיר. החלה את דרכה החינוכית כמורה, מחנכת, מרכזת ומנהלת בתיכון האזורי מרחבים. בהמשך פיתחה יוזמה חינוכית בערד במסגרתה הקימה בית חינוך ל-50 בני נוער שנשרו מבית הספר, יוזמה אשר זיכתה אותה בפרס חינוך ארצי. זהבה כיהנה כמנהלת מדור השכלה בתכנית הי”לה – השלמת השכלה לנוער מנותק, וכן כראש תחום תכנים ותכניות ומנהלת מרכז הדרכה מחוזי במשרד החינוך. היא אחת מיוזמי, מובילי וכותבי התוכנית תעודת בגרות חברתית שכל בוגר מערכת החינוך במדינת ישראל מחויב בה. בוגרת תואר שני במינהל חינוכי מאוניברסיטת בן גוריון שבנגב. גרה בבאר שבע. מייסדת שותפה ביוזמת קו. לאב תמיכה בקבלת החלטות לצעירים עם מוגבלות במערכת החינוך.

זהר יונאי דבורה

כח ענק של תמיכה

זהר יונאי דבורה

מנחה, קו.לאב בארגונים

זהר יונאי דבורה היא מייסדת שותפה בקהילות סטודנטים חרדיות. לאחר מחאת 2011 ייסדה זהר יחד עם שותפים נוספים את תוכנית קהילות הסטודנטים בלוד וניהלה אותה. התכנית התרחבה לעשרה ישובים נוספים מתוך מטרה שקהילות צעירים יהיו כוח מניע בקידום הפריפריה הגיאוגרפית והחברתית בישראל. בנוסף עבדה בחברה למתנ”סים ובעמותת שחרות ביקנעם – עמותה לקידום השוויון, החברה והתרבות, שם עסקה בתחומי הקהילה ואוכלוסיות מיוחדות. בוגרת תואר ראשון ממכללת אורנים בתוכנית לאנשי חינוך מצטיינים. גרה בכפר סבא. מייסדת שותפה של יוזמת קו. לאב קהילות סטודנטים חרדים.

יאיר כוכב

משפחה של עשיה חברתית משותפת ומרגשת

יאיר כוכב

מייסד ומנהל אמנותית, תחריר - בר תרבות מזרחית

יאיר כוכב הוא מייסד ומנהל אמנותי של תחריר – בר תרבות מזרחית, איש עסקים, פעיל חברתי, מוסיקאי ופייטן. תחריר הוא מתחם תרבות ייחודי וחדשני שמאז הקמתו הפך מוסד ירושלמי המהווה במה ואבן שואבת לתרבות המזרחית על גווניה ולהתפתחות יצירתית, ממסורת הפיוט העתיקה של ספרד ועד ליצירה מזרחית רב-תחומית בת זמננו. יאיר למד את שורשי הפיוט והמוסיקה המזרחית בביתו ובבית הכנסת והעמיק את ידיעותיו במוזיקה קלאסית מזרחית ובתורת המקאם במוסדות לימוד כגון המכון לחזנות- רננות ובמרכז למוסיקה מן המזרח במוסררה. בעברו עבד בתפקידי ניהול בחברות בענף הבניה ואף הקים עסק עצמאי בתחום. גר בירושלים. מייסד שותף של יוזמת קו. לאב תחריר, בינ”ה, שכונה.

יעל נזרי

המקום הכי מצמיח שהייתי בו. סיפור של אנשים ואהבה שבלב, קיבלתי כח מהקבוצה וכלים ליוזמות

יעל נזרי

ממונה ארצית חינוך חברתי בלתי פורמאלי לרשויות המקומיות, משרד החינוך

יעל נזרי היא הממונה הארצית לחינוך חברתי בלתי פורמלי לרשויות המקומיות שצמחה מתוך השדה הפורמלי כיועצת חינוכית ומהבלתי פורמאלי כמנהלת מחלקת נוער. היא מילאה שדרת תפקידים בתחום, עד לתפקידה הנוכחי, הטמיעה את חוק הנוער בכל הרשויות המקומיות ושידרגה את תמיכת המדינה בחוק; ופיתחה לראשונה בישראל שפה פדגוגית לתחום החינוך הבלתי פורמאלי באמצעות ועדה ארצית לכתיבת ליבתו. בתחום זה מובילה יעל 256 מנהלי מחלקות נוער ועובדים ברשויות המקומיות וכן מפקחת על תחום מחנכים במדים, חיילים המשרתים בקהילה. גרה בעתלית.

מהא אבו קטיש

הזדמנות להתחבר ולהכיר גוונים שונים מהחברה הישראלית הנפגשים סביב פיתוח יוזמות חדשניות שישפיעו על החברה

מהא אבו קטיש

ממונה על חינוך על יסודי במגזר הערבי, עיריית ירושלים

מהא אבו קטיש היא הממונה על החינוך העל היסודי במגזר הערבי בעיריית ירושלים. קודם לכן כיהנה כמנהלת תיכון מוכבר, כיועצת ארגונית בעמותת מוזאיקה, וכמנהלת וסגנית מנהל בבי”ס כי”ח לחירשים. היא ניהלה את המרכז הטיפולי חינוכי לליקויי שמיעה במזרח ירושלים, היתה מרצה במכללת דוד ילין, הנחתה קבוצות נערים (יהודים וערבים) בנווה שלום והקימה וריכזה מועדון חינוכי באבו גוש. בוגרת תואר ראשון בחינוך מיוחד וחינוך יסודי ממכללת דוד ילין, תואר שני בליקויי שמיעה, מאוניברסיטת ת”א, ותואר שני במדיניות ומינהל חינוך מהאוניברסיטה העברית בירושלים, למדה יעוץ ארגוני באוניברסיטת בר אילן והנחיית קבוצות במכון להכשרת מנחי קבוצות. גרה באבו גוש.

מישל בן שיטרית

חיבורים בין אנשים שמאפשרים חיבורים בין קהילות לקידום חברה שוויונית וצודקת

מישל בן שיטרית

מנהל אגף בינוי קהילה, חברה למתנ"סים

מישל בן שטרית הוא מנהל אגף בינוי קהילה בחברה למתנס”ים העובד בה מאז 1998 במגוון תפקידים. הוא ניהל את מתנ”ס מצפה רמון, את המחלקה לילדים ונוער במצפה רמון, את מתנ”ס שלומי, את המחלקה לילדים, נוער וצעירים; והיה מנחה מחוזי במחוז צפון. בעברו עבד בסוכנות היהודית כמנהל מחוז דרומי. גר בקריית טבעון. מייסד שותף של יוזמת קו. לאב שום דבר עלינו בלעדינו.

פרופ' עמית שכטר

חוויה מאתגרת בדרכים שלא צפיתי, שכללה הרבה הפתעות ומפגשים עם אנשים שחשפו זוויות לא צפויות במורכבות שלהם

פרופ' עמית שכטר

נשיא, מכללת אורנים

פרופ’ עמית שכטר הוא נשיא מכללת אורנים. לטרם לכך שימש כדיקן הפקולטה למדעי הרוח והחברה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. הוא עמד בראש המחלקה לתקשורת בבן גוריון, חיבר או ערך שבעה ספרים, פרסם למעלה משבעים מאמרים והוא העורך המייסד של כתב העת Journal of Information Policy. בעבר כיהן כחבר סגל וראש המכון למדיניות מידע באוניברסיטת פן סטייט בארה״ב, כיועצם של שרי החינוך והתרבות יצחק נבון ושולמית אלוני, כיועמ”ש וממונה על היחסים הבינלאומיים ברשות השידור וכסמנכ״ל רגולציה בחברת סלקום. בוגר תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, תואר שני בתקשורת המונים מאוניברסיטת בוסטון ובעל דוקטורט בלימודי מדיניות מידע ותקשורת מאוניברסיטת ראטגרס. גר בתל אביב.

צפורה (פיגי) כהן

קולאב זה מפגשים של הטענה, שנתנו לי כח להמשיך לעשות ולהאמין בעולם טוב יותר

צפורה (פיגי) כהן

מפקחת כוללת, המחוז החרדי במשרד החינוך

ציפורה (פיגי) כהן היא מפקחת כוללת במחוז החרדי במשרד החינוך. במסגרת תפקידה היא אחראית על 30 בת”ס יסודיים לבנות חרדיות וכן ממונה על הובלת תכניות מצוינות ותקשוב בכלל החינוך החרדי. היא כיהנה במגוון תפקידים בחינוך החרדי במשך 15 שנים, בחינוך, בהוראה מתקנת וביעוץ חינוכי. היא שותפה ליזמות חברתית מגוונת בקהילה החרדית בתחומים שונים (חינוך, רווחה, תעסוקה, דיאלוג פנים חרדי ודיאלוג עם כלל החברה הישראלית); ומחפשת את הדרכים לפעול לשינוי בתחומים הדורשים תיקון, לצד שימור הטוב והיפה בחברה בה היא חיה. בוגרת תואר ראשון בחינוך מיוחד עם הסמכה ביעוץ חינוכי ותואר שני בניהול ויישוב סכסוכים מאוניברסיטת בן גוריון. גרה בירושלים. מייסדת שותפה של יוזמת קו. לאב קהילות סטודנטים חרדים.

שלומית רביצקי טור-פז

תנועה בין מקומות בטוחים למקומות מעורערים

שלומית רביצקי טור-פז

עמיתה, מכון מנדל למנהיגות חינוכית

שלומית רביצקי טור-פז היא עמיתה במכון מנדל למנהיגות חינוכית. שלומית מגיעה מבית רווי תרבות יהודית למדנית ושירתה זמן מה בבתי דין רבניים. בעבר הניהלה את בית המדרש אלול ללימודי תרבות יהודית המפגיש זרמים שונים בחברה הישראלית ללימוד, דיאלוג ויצירה וטרם לכך היא ייסדה וניהלה בשותפות את מכון עתים – יעוץ ומידע במעגל החיים היהודי; ואת שערים – בית מדרש ישראלי בישיבת מעלה גלבוע. כמו כן הדריכה במטה לתרבות ישראל במשרד החינוך, ישבה בועד לחמדה והרצתה במקומות שונים בתחומי יהדות, מגדר ומשפט, ישבה בועדים מנהלים של הארגונים ‘קולך’ ו’פנים’ והיתה יו”ר של רשות הרבים – קואליציית ארגוני התחדשות יהודית בירושלים. שלומית היא עורכת דין, בגורת תואר ראשון ושני במשפטים והיא למדה יהדות ופילוסופיה באקדמיה ובבתי מדרש שונים. גרה בכפר עציון.

דר' שלי גוטפריד

מסע חשיפה של החברה הישראלית

דר' שלי גוטפריד

חוקרת, CITYPERC

ד”ר שלי גוטפריד היא חוקרת בחברת סיטיפרק העובדת בנוסף כראש תחום חיזוי בסטארטאפ בסקטור הטכנולוגיה הפיננסית. בעבר עבדה כמנכ”לית הציבור החדש, היתה סוחרת ומנהלת דסק אנרגיה בחברת Futures First, כתבה מספר מחקרים, הציגה בכנסים ברחבי העולם וזכתה במספר מלגות. בוגרת תואר ראשון בכלכלה ופילוסופיה ותואר שני בפילוסופיה מאוניברסיטת תל-אביב, תואר שני בלימודי האיחוד האירופי מאוניברסיטת La Sapienza ברומא ובעלת דוקטורט בכלכלה פוליטית בינלאומית מ- City University, London. גרה בתל אביב.

ריטה ברודניק

תיקון העולם יושב על נקודה בלב ובקולאב מצאתי הרבה שותפים לכך בהרגשה, במחשבה ובמעשה

ריטה ברודניק

רכזת מטה ואופרציה, נשים עושות שלום

ריטה ברודניק היא רכזת מטה ואופרציה בארגון נשים עושות שלום. בעבר כיהנה כראש הישיבה החילונית בינ”ה בתל אביב ועבדה עם בני נוער בסיכון ובמצוקה. ריטה עלתה לארץ בגיל עשר מברית המועצות לשעבר והיא המייסדת של קהילת צעירים דוברי רוסית בישראל פישקא, אותה ניהלה במשך שבע שנים. בוגרת תואר ראשון בעבודה טיפולית חינוכית, בוגרת תכנית גוונים עולים ותכניות מנהיגות קהילתיות אחרות. גרה בחולון. מייסדת שותפה של יוזמת קו. לאב תחריר, בינ”ה, שכונה.

תומר אביטל

קולאב בשבילי זה המיקרו שגורם לי להתאהב בקוסמוס הישראלי

תומר אביטל

עיתונאי, שקוף

תומר אביטל הוא עיתונאי המוביל את כלי התקשורת הציבורי שקוף, מלמד סדנאות כתיבה ואקטיביזם, ומרצה בסמינר הקיבוצים ובמרכז הבינתחומי. הוא זכה בפרס דיגיט לעיתונות דיגיטלית מצטיינת ודורג ברשימת 100 המשפיעים בתקשורת של גלובס. בזמנו הפנוי הוא שולח שירה ואמנות לתיבול השגרה בקבוצה מיוחדת שייסד ונקראת נשנושי שירה. גר בתל אביב.

דר' יאסר חוג'יראת

הזדמנות להכיר לעומק אנשים שפגשתי ביום יום אך אף פעם לא הכרתי מה הם חושבים עלי ועל החברה שלי, הקולאב אפשר לי את זה

דר' יאסר חוג'יראת

מנהל מעבדה, MyHeritage

ד”ר יאסר חוג’יראת הוא מנהל מעבדה במיי הריטג’ ולפני כן כיהן כראש מנהלת המחקר במרכז הרפואי זיו והיה אחראי לתכנון הקמת מעבדה לשבבים גנטיים במרכז רפואי כרמל שבחיפה (הובלת הפרוייקט ויעוץ גנטי). בבי”ח העמק שבעפולה הקים וניהל את המעבדה לגנטיקה מולקולרית ובנוסף למחקר ולאקדמיה, עסק לאורך השנים במגוון תפקידי ניהול וכיהן כמנכ”ל אלפנאר, ראש המועצה המקומית ביר אלמכסור ושימש כחבר דירקטוריון בחברות ממשלתיות. יאסר הוא דוקטור לגנטיקה מהאוניברסיטה העברית ואת הפוסט דוקטורט שלו עשה בטכניון בתחום הגנטיקה של הסרטן ובמכון לחקר הסרטן באנגליה בתחום הגנטיקה של סרטן השד. גר בביר אל-מכסור.

יוסי בר

מסע להכיר את עצמי ואת הסובבים אותי. בקו. לאב אני רוכש מעגל אנושי המרכיב פסיפס ישראלי מובהק שמשמש לי כמשפחה שנייה שתלווה אותי שנים ארוכות.

יוסי בר

סמנכ"ל, צוהר הלב

יוסי בר הוא סמנכ”ל רשת צוהר הלב המטפלת באוכלוסייה עם צרכים מיוחדים. הרשת מפעילה כ-15 מסגרות ברחבי הארץ, מעסיקה למעלה מ-1000 עובדים ומטפלת בכ-1300 חניכים בכל רצף הלקויות.בעבר יוסי יזם והקים כיתות ללימודי תואר ראשון תואר שני לאוכלוסיה חרדית. בוגר השכלה ישיבתית בירושלים וחיפה, בוגר תואר ראשון בהוראה במכללת אורנים ובעל תעודת מורה מוסמך בכיר ממכללת אחיה. גר בנהריה.

אמיתי פורת

מסע פנימה והחוצה: המגע עם אנשים שונים, יצר הזדמנות לפתיחה למרחבים חדשים

אמיתי פורת

מזכיר כללי, תנועת הקיבוץ הדתי

אמיתי פורת הוא המזכיר הכללי של תנועת הקיבוץ הדתי. בעבר היה מנהל אגף חברה של תנועת הקיבוץ הדתי ומנהל החינוך שלה, היה המזכיר ומנהל הקהילה של קיבוץ כפר עציון ושימש במשך כעשור כמחנך ומורה ליהדות בבית הספר התיכון של יבנה. כמו כן הוא יזם, ייסד וניהל את המכינה הקדם צבאית יונתן בקיבוץ עלומים. אמיתי שירת בתפקיד מפקד פלגה בסיירת צנחנים וסגן מפקד פלוגה בגדוד סיור במילואים בדרגת רב סרן. בוגר תואר ראשון ושני במקרא (תנ”ך) מהאוניברסיטה העברית בירושלים. גר בכפר עציון.